O mně

Rok 2013. Moje první cesta letadlem ! Ve 39 letech ! Na Maltu. Za synem, který tam odletěl s kamarádem pracovat. Strávila jsem tam s nimi 3 týdny a objela ostrov. Něco s nimi. Něco sama, když byli v práci. Byla jsem nadšená jak z Malty, tak z letadla. A chtěla začít lítat a poznávat svět víc. Nadšení bylo, peníze ne. Takže jsem v roce 2014 nebyla opět nikde...
Řešení se našlo v roce 2015. Auto. Já ho přece nepotřebuju. Žiju v Praze a všude se dopravím “sockou”. Šlo tedy pryč. Já ušetřila každý měsíc za splátku, za benzín, za opravy. A mohla jsem šetřit a za pár měsíců někam letět ! Chtěla jsem exotiku, takže vyhrálo SAE. V červenci. Kde bylo asi 50st ve stínu. Ale tím, že to bylo mimo sezónu, to vyšlo docela levně. No a od té doby už těch cest bylo daleko víc. Postupně přibývaly další a další. Kromě evropských měst, např. Paříže, Říma, Milána, Edinburghu také SríLanka, Zanzibar, Omán, NewYork, Florida.
A pořád to trvá. Pořád se snažím cestovat, jak jen to jde a pořád nemám auto...Vždy je něco za něco
Další problém byla a stále je angličtina. Neumím anglicky. Jenže když já na ty cesty prostě chci. Takže jsem se začala trochu učit. Protože byla motivace. Dnes se domluvím. Trochu. Řeknu si co chci, co potřebuji, kam potřebuji apod. Na cestách se domluvím. Filmům ani písničkám v AJ nerozumím. Nevadí ! Hlavní je, že se i s úplnými základy neztratím !
Dnes jsem šťastná, že jsem se tak rozhodla a za 3 roky obletěla kus světa.
 
ŽIVOTNÍ ÚSPĚCH NEZÁVISÍ NA PODMÍNKÁCH, KTERÉ MÁME, ALE NA NAŠICH ROZHODNUTÍCH !
 
Vítejte na mé stránce, kde se dozvíte jak i vy můžete cestovat po světě bez služeb CK !
 
Jana